Ankara’da Aşk Büyüsü Yapan Hoca

Ankara’da Aşk Büyüsü Yapan Hoca ;

Sevgili kardeşlerim sizlere bu yazım da da aşk büyüsüyle ilgili elimden geldiği kadar ve sizi sıkmadan kısaca bahse deyim.
Öncelikle bu işlemi yaptırmak için yanıma gelmeniz gerekmez uzaktan da sizlerden alacağım bilgiler doğrultusunda da hazırlar kargoyla yolarım bir şey sormak yada aklınıza takılan bir şey olursa aramak dan yada yazmak dan lütfen çekinmeyin çünkü ne demişler derdini söylemeyen derman bulamaz.
Aşk büyüsü kimlere yapılır; sevgilinize, eşinize, dostunuza yani siz kimi isterseniz ona yapılır ben bu şekilde kimi isterseniz dedim diyede sizi hiç görmeyen yada hiç karşılaşmadığınız kişilere yapılmaz bunu genelikle eşler ve sevgililer tercih etmektedir çünkü zamanla eşler arasında uzaklaşmalar olur maddiyat yüzünden yada çevredekiler yüzünden zaten evlilik dede beli bir süreç sonra yıpranma olur ve yavaş ca aşkın azaldığını yada karşı tarafın sizden uzaklaştığını görürsünüz aslında içinde size karşı halla sevgisi vardır fakat hayatın getirdiği zorluklar ve hep aynı şeylerle uğraşmak dan sıkıldığı için bu şekilde davranır eğer ki bunu zamanında fark edip de önlemini almazsanız ayrılık kaçınılmak sızın gerçekleşir.

Bu durum dada aşk büyüsünü yaptırabilirsiniz bu işlemde kimse kimsenin içine zorla aşkı sokamaz o yüzdende bu işlem yapılmadan önce kısa bir bakılması gerekir ve ona göre hangi işlem yapılacağına karar verilir. Bir çok aşk büyüsü çeşidi ve duaları vardır bundaki asıl temel size karşı hisleri sevgisi olan kişilerin sevgisini ve hissini güçlendirip size yoğunluğu ve aşık olmasını sağlamak tadır.

Şimdi de sizlere aşk büyüsü nün bir çeşidini bir başka duasını anlatıyım;

Tam bir temiz kalplilikle ve inançla Allah rızası ve dileğinin olması niyetiyle yatsıdan sonra dört rekat namaz kıl.
Birinci rekatta fatihadan sonra on ihlas, İkinci rekatta fatihadan sonra yirmi ihlas, Üçüncü rekatta fatihadan sonra otuz ihlas, Dördüncü rekatta yine fatihadan sonra kırk ihlası şerif okuyarak namazı tamamlayın.
Namazdan sonra bir kere;
Ellezine kale lehümül nasü inennen nase kad cemaü leküm fehşevhüm fe zadehüm imanen ve kalü hasbünellahü ve ni mel vekil ayetini oku ve ayetin; Hasbünellahü ve ni mel vekil kısmını yüz defa tekrar et yüzüncü de bir kere fenkale bü bi ni metin minellahi ve fadlin lem yemseshüm süün vettebeü rıdvanellah vallahü zü fadlin azim ayeti kerimesini okuyun.
Bu minval üzere “Hasbünellahü ve nı mel vekil” ayetini her gece bin dokuz yüz kere okuyarak on dokuz gece buna devam et ve cenabı hakkın ihsanını bekle.
“Hasbünallahü ve nı mel vekil” ayeti kerimesi gökte asılmış bir kıllınçtır. Hakkını gasp eden sana zulüm de bulunan zorbalığı, yuvanı yıkmak isteyen sizi ayırmak isteyenleride yola getirmek için dört rekat namaz kıl. Ancak bu niyetle kılınan namaza da ihlasi şerif yerine ya süreyi fil, yahut sureyi tebbet okunur. Ve namazlardan sonrada hasbünallahü ve nimel vekil ayeti kerimesini yukarıda tarif ettiğim şekilde okuyarak on dokuz gece yi tamamlamak gerekir. Şurasını kıymetli kardeşlerime hatırlatmayı kendime bir vazife bildiğim için kendilerinden özür dileyerek bir kaç satır daha yazmak istedim. Nasıl ki eczanedeki ilacı alıp gerektiği yada doktorun dediği gibi kullanmadıkça hastaya bir faydası olmuyorsa edinen dualarında şartlarına ve adetlerine ve doğru bir şekilde okumadıkça bir sonuç alamazsınız o yüzdende dikkatli ve sabırlı olmalısınız ve muhakkak iyice okuyunuz. Ama gene size tavsiyem yapmadan önce arayıp bir bilgi alın.

Ankara da yada birçok yerde çok medyum vardır ama her kezin ilmi, bilgisi ve tecrübesi farklıdır o yüzden ne kadar çok medyumla görüşürseniz kafanız o kadar çok karışır çünkü her kez kendi ilim ve bilgisiyle yorumlayacağı için size farklı cümleler kuracaktır farklı anlatacaktır o yüzden de iyi bir medyumu bulursunuz ve sorununuzu çözer. Ama benim dileğim inşallah hiç bir medyuma ihtiyaç duymayacak kadar mutlu ve huzurlu olursunuz. Ama bir gün bir medyuma ihtiyaç duyarsanız da çekinmeden beni araya bilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.