Ankara’da Bağlama Büyüsü Yapan Medyum

Ankara’da Bağlama Büyüsü Yapan Medyum

Ankara da bağlama büyüsü Aşk büyü sü Sevgi Büyüsü yapan medyum adem hoca siz değerli kardeşlerime de bu konularda da elimden geldiği kadar yardım cı olacağım.

Öncelik le bir çok bağlama çalışması vardır . Şimdi bağlama büyüsü denil diğin de ilk akla gelen aşk üstünedir. Bu bağlama büyüsü sadece aşk için yapılmaz karşı tarafı maddi ve manevi kullanmak içinde yapılır. Yani sizin her dediğinizi yapsın diyede denile bilinir. Bu yapıldıktan sonra size daha yakın ve sıcak olur o kişi ve isteklerinizi rahat ca sıra laya bilirsiniz ve sizi incitmeden yapacaktır.

Bunların dışında da kötüye de yapılır kısmet bağlılığı, işleri kötü gitsin diye, erkeklik bağlama ve buna benzer bir çok şekilde bağlama çalışması yapılır.
Yeter ki isteğinizi ne istediğinizi bilin ve isteğinizi açık ve net bir şekilde ifade edin ona göre de ne işlem yapılacağına bakıp karar verilir.

Ve min külli şey in halakna zevceyni lealleküm tezekkerun.

Yukarıdaki ayeti kerimede; Biz her şeyi çift yarattık . Belki düşünür ve istifade edersiniz diye cenabı hak her şeyi çift yarattığı gibi tesir le rinin de iki yönlü yarat mıştır nasıl ki her insanın bir dış yönü, birde iç alemi iç yönü vardır herşeyde olduğu gibi bezlerde bir dışa birde içe sargıda bulunurlar keza beyinde yaptığı dış ve sinirsel vazifelerden başka gizli kuvvetleri ile en uzak yerlere kadar tesir yapar ve tabiat kanun larını da istediği kuvvetleri görünen dış vazife ve kuvveti yanında denizden bir damla bile değildir. Halen amerika da rusya da ingilter de bu meta fizik ilimler le uğraşan yüz bin ler ce insan henüz beynin bu kudretlerine kullanma hususunda yaptıkları çalışmaların başlangıç noktasındadırlar. Çok yakın bir gelecek te maadi ilimler ve geliş mlerin yanı sıra bu manevi yol dada büyük ilerlemeler olacaktır inşallah. Geçen asırlarda yaşayan müslümanlar Kur a-nı Kerim in bu cephesini de ihmal etmemişler ve kur an ın bir çok harikalarını meydana çıkarmışlardır.
Cenabı hak kur an nın bir ayeti kerimesinde ;

“Vela radbin vela yabisin illafi kitabin mübin” buyurmuştu manası yaştan vekurudan hiçbirşey yok turki ap açık beyan eden kur anda bulunması demektir. Ancak bunlardan istifade edebilmek için her maddi alanda olduğu gibi bir takım şartlar, çalışmalar, fedakarlıklar gerekmektedir yoksa hiç bir şey hazır pişmiş olarak kimseye sunulmuyor. Zira medyum kabiliyetli kimselerin bir defada yaptıkları iş ve tesirleri medyumluk hassaları zayıf olan kimseler ancak bir çok çalışma neticesinde en sonunda başarabilir eğer ki bunları bilen bir medyum sa yoksa boşuna zaman kaybı olacaktır.

Ankara’da Bağlama Büyüsü Yapan Medyum adem hoca ya çekinmeden nerede olursanız olun iletişime geçebilirsiniz Wahatsapp dan e posta ve telefonla da ulaşa bilirsiniz.

E posta : medyumadem@gmail.com
whatsapp ve telefon : 0545 317 03 90
site deki formdan da ulaşabilir bilgilerinizi bıraka bilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.