Hoşlandığım Erkeği Kendine Aşık Etme Duası

Hoşlandığım Erkeği Kendine Aşık Etme Duası

Bu yazım dada hoşlandığınız erkeği aşık etme yani bağlama işlemini anlatacağım ve dikat lice okuyunuz, Bir erkek den hoşlandınız yada etkilendiniz ve gözü sizden başkasını görmesin her ne olursa olsun hayatında ben oluyum istiyor ve o kişiyle bir ömür geçireyim diyorsanız sizin için önce bakım yapılır ona göre de size en uygun çalışma hangi olacaksa o yapılır.

Çünkü bu çalışmalar kişiye özel yapılır sakın or dan bur dan duyduğunuz çalışmaları kendi başınıza yapmaya kalkmayın bağlı yacağım derken daha kötü yaparsınız ve çözümünü de zorlaştırır sınız, O yüzden bu işi iyi bilen medyum adem hocaya mu hakkak danışınız arayınız bir şey kaybetmez tam tersi kazanırsınız.

kendine aşık etme duasının yapılışına geçmeden önce size daha önce yaşadığım bir konudan bahsetmek isterim ama lütfen dikkatlice oyunuz.
Benim bir hastam bana gelmeye yada aramaya çekindiği için önce bu şekilde siteye verdiğim örneği uyguluyor ve bekliyor ilk başlarda bir şey olmadı deyip tekrar aynı uygulamayı yapıyor bir süre bekledikten sonrada her şeyin daha kötüye gittiğini görünce de beni aramaya karar verip beni arıyor. Bana hiç bir şey yapmadan gelseydi daha kısa sürede ve zahmetsiz olacak olan işlemi dahada zora sokmuş öce onlar temizlenir ve o şekilde işleme başlanır hem maddi hemde manevi yorar o yüzden dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Kendine Aşık Etme Duası yapılışı  ve uygulaması

Şimdide size bir tanesini örnek vererek anlatıyım ama baktırmadan sakın yapmayın.!.!.!

Hoşlandığınız bir erkeği yada bir bayanı kendine bağlamak için (41) adet karabiber alınıp her biri teker teker ağızda iken yedi kere ;

“Enühın şenuhın şenşenuhın tevekkel ya meymune ebanuhın ve eclib ve heyyic fülanebni fülanin bi hakkı leyahıy mi leyalağvin leyafurin leyarüsin leyarüğın leyarüşin leyaşelşin elvahan elvahan elvahan el acel el acel el acel essaah essaah essaah”

okunur ve biber elle tutulmadan dogrudan ağızdan ateşe bırakılır. Buna yedi gece devam edilir. Karşı taraf bazen bir bazen üç bazende yedi günde gelir.

Bu sadece kısa bir örnek ti bundan daha güçlü çalışmalarda var kişinin yıldızına ruh haline görede değişir yapılacak işlem.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.