Sabun Büyüsü İle Birine Nasıl Zarar Verilir

Sabun Büyüsü İle Birine Nasıl Zarar Verilir ;

Sabun Büyüsü Çok zararlı bir çalışmadır ve iyiliğe yapılmaz insanları kötü şekilde etkiler bu çalış ma yı da her hoca yapamaz çok zor ve zahmetli bir çalışmadır. Çok kısa süre içerisinde büyük zarar veren büyüdür. Bu büyüyü hangi kişiye yapılacaksa o kişi niyetine yapılır. çünkü çok etkili büyü hafıza kaybı hastalık gibi bir çok zarar verebilir. Bu büyünün diğer adı ise kıl büyüsüdür. Kıl den mes sinin eski çağlardan gelmiş olması ve daha çabuk şekil aldığı için denmiştir.

Sabun büyüsünün yapılışı ;

Kime yapacaksanız bir kalıp sabun alınır ve üzerini kişinin resmi yapıştırılır sonra o resmin üzerine nereden zarar vermek istiyorsan o kısma ilk iğne batırlır ve ona göre devam edersiniz iğne batırılır ve batırdığın taraf dan zarar görmeye başlar bunları batırırken de gerek li duaları okunması gerekir iğne adedi de kırk bir adedi geçmemesi gerekir. Batırdığın yerden baş kısmına saplar san baştan zarar görmeye başlar vücudu na batırıldığında için vücudun dan başlar.
Aslında bu çalışmayı yaptıracak kişi bu ilmi iyi bilen birini bulması gerekir yoksa işlemin sonucu daha kötüye de gider ve işlem rayından çıkabilir bu konu daha derin bir konudur fakat buraya her şeyi yazmamak tayım yazdığım taktirde insanlar kendi başlarına işlem yapmaya çalışıyorlar ve işlem daha kötü olunca da beni arıyorlar ve bunu düzeltmek yada bozmak çok zaman alan ve yoran bir işlemdir. Onun için muhakkak bir bilene gidin örneğin siz şimdi bunu alıp ezbere başlayacaksınız yapmaya ama buna hangi ayet ne zaman nasıl okunur kaç kere okunur bu yapılacak kişi kadın sa hangi ayet erkek ise hangi dua okunacağını bilemezsiniz ve bu her keze göre ise de değişmektedir yani bir erkeğe şu dua okundu diye diğeri nede aynısı okunmaz yıldızları farklı olduğu için ona da bakılır yıldızı hangisi tutuyorsa işte o okunması gerekir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.