Sevenleri Ayırmak İçin Yapılan Büyüler

Sevenleri Ayırmak İçin Yapılan Büyüler ;

İki kişiyi birbirinden ayırmak diğer bir adıyla iki insanın birbirlerine karşı duydukları duygularını hislerini yok etmek için yapılan büyülerden söz etmek istiyorum.

Bu büyüyü genelikle eşler ve sevgililere yaptırırlar her iki tarafın bir birlerinden soğuyup ayrılması için ve bu işlemi bağlama işlemiy lede yaptıran var yani karşı taraf dan soğusun ve bana bağlansın diyede isteyen çok yada ailesine annesine babasına kardeşine  değil de bana düşkün olsun diye isteyenlere de bağlama işlemiyle beraber hazırlanır yapıldığın da kişiler bunu o anda fark edemez taaki boşanıp ayrıldıktan bir süre sonra yaptıklarının yanlış olduğunu anlarlar ama üzerinden baya zaman geçmiş olur. Bu büyü yapıldığını en iyi sizin en yakınınızdaki kişiler fark edebilirler ve size bu şekilde bir şey söylerler ise hemen bir bilene baktırmanız sizin hayrınıza olacaktır. Bu işlemi geçmişte ve günümüzde isteyen sayısı hayli çoğalmaktadır ve yapanların sayısı da artmıştır onun için biraz daha dikkat edin ve bazı belirtilerinde bir hocaya baş vurun geç olmadan.

Ayırma büyü çeşitleri ;

Bunun için bir çok işlem ve büyü vardır bunlardan sizlere kısaca bahsedeyim saç teliyle, sabunla, tırnakla, kaşık çalışması da yapılır ve bir çok ayırma büyüsü vardır kişilerin resimleri ve eşyalarıyla yapılıp yedirip içi rerek de v.b işlemler lede yapılır. Tabi biz bunları tavsiye etme sek de bu büyü iyiye de kulanı lır. İki sevgili arasına giren yada eşler arasına girip onları ayırmaya çalışan insanlar içinde yapılır ve o kişiler uzaklaştırılıp yuva yada sevenleri ayrılmak tan kurtulurlar.
Sizlere yaşadığım bir şeyleri de paylaşmak isterim;
Bana daha önceden bu şekilde bir hastam gelmişti ona yapılmış ve ilk bunu fark eden yakın bir arkadaşı olmuş ve bana gelmesi konusunda ısrarcı olunca da oda dayanamayıp en sonunda bana geldiler ve tam zamanında gelmişler düzenli giden bir evliliği varken ilk başalar da ufak tefek kavgalar başlamış bunların büyüdüğünü görünce de kendide inanmaya başlamış ama cesaret edememiş ve geldiklerinde baya kötü boşanmanın eşiğin delerdi ona yardımı olup üzerindekileri temizledim ve koruy cu da yapıldı ve bana geldiği içinde çok mutlu o yüzden elinizden birşeyler kayıp gitmeden kaybetmeden önlemini alın.
Öncelikle bilinmesi gereken bu büyüyü yapıldığını nasıl anlarız ?
Yapılan kişiler de ufak ufak huzursuzluk ve tartışmalar başlar bu işlem eşleri yani her iki kişiyi de etkiler zamanla ilk etki altında kalacak kişi bu işlemin yapılan kişi daha sonraki aşamada da eşi etki altında kalır ve en ufak şeyleri büyütmeye başlarlar zaten ilk bu aşamada fark etiniz fark etiniz yoksa ilerleyen aşamalarda bunu anlamanız çok zor olacaktır. Ancak etrafınızdaki sizi yakından tanıyan arkadaşlarınız anlar ama onlarda size söylese sizler inanmak da zorlanacaksınız ve inanmayacaksınız bunun için bu tür problemler başlar başlamaz bir medyuma danışmanızı tavsiye ederim. Yoksa ayrıldık tan sonra ve bu işlem etkisini ne zaman kaybeder o yapılan işleme göre de değişir ve o zaman içerisinde bir birinizden dahada uzaklaşırsınız. Kendinize geldik ten sonra çok üzülüp pişman olursunuz.

Ayırma büyüsü nasıl yapılır ;

Yazıma başlamadan önce hatırlatmak isterim ki lütfen en az iki kere okuyun anladım deyip geçiştirmeyin iki kez oku ondan sonra başla ki hata yapma olasılığında azalır.
Yapacak kişi önce o kişilerin isim bilgilerini yani adı soyadı doğum tarihi anne adı ve resimlerini bulması gerekir. Daha sonra ise kendi bel ölçüsüne göre üç katlı pamuk ipliği bulur ve her düğümde on altı kez okumak suretiyle yedi bayan yedi de erkek için düğüm atılır toplamda on dört düğüm olacak şekilde yapılır.
Düğüm atarken okuyacağınız dua ;

Bismillahirrah ve kul cael hakku  ve zehekal batılü innel batıle kane zehukka ve nünezzilüminel kur ani ma hüve lil mü minine ve la yedzidüz zalimine illa hasara.

Sonra ipliği bir bardağın içine koyup üzerine su doldurun bardak dolana kadar, Ondan sonra o kişilerin resmini bu duaları okuduğunuz odanın içerisine bir tabak alarak cımbızla tutup yakın önce bayanın kini yakıp külünü o bardağın içine koyun ve ardından erkeğin kini de yakın ve onu yakarken o duayı tekrar iki kez okuyun ve iyice yakıp külünü bardağın üzerine dökün ve o bardağı yaptığınız odada saklayın yedi gün boyunca her akşamda yedi kere aynı duayı okuyup bardağın içine doğru üfleyin.
Bunları yaptıktan sonrada o kişinin evine yada iş yeri ne her ikisine de dökebilir siniz iş yeri ne yada evine giden dört farklı yola dökün döker ken de içinizden geldiği gibi niyet edin.
Döktükten sonrada eve gelir ken de yolda yedi kere okuyun ve eve gelincede odanızda yedi kere okuyup bitirirsiniz ve gelişmeleri seyretmeye başlarsınız.

Size başım dan geçen bir olay dan da kısaca bahsetmek istiyorum .Benim bu şekilde yazdıklarımı okuyan bir hastam bu işlemi yapmaya karar veriyor ve yapıyor yaptıktan sonrada bakıyor ki her şey daha kötü buna yakınken uzaklaşmaya başlıyor bu zannediyor ki işlem ağır geldi o yüzden bu şekilde davranıyor. Bir süre daha bekleyip beni arıyor ve diyor ki; adem hocam ben sizin site dekini aynen uyguladım ve daha kötü oldu diye anlatı bende bilgilerini alıp kısa bir bakım yaptım ki işlem yapmayıp bana gel sey miş dahada kısa sürede olacakmış ama kendi yaptığı için önce onları düzeltmek (temizlemek) zorunda kaldım bunları temizlemek işlem yapmak dan daha zor ve daha uzun sürdü hemde masraflı oldu. O yüzden lütfen önce bir danışın sorun ondan sonra ne istiyorsanız yaparsınız.

Ama size her yazıma da da söylediğim gibi bir bilene danışıp ona göre yapın çünkü bu yazılanlar her keze her kişiye olacak diye bir şey yok ve ters et kisi de olur. Çünkü bu işlem yapılmadan önce kişilerin uyumuna yıldızına göre bakılır ve onu tutan onun için iyi olan okumalarda seçilir günü zamanı belirlenir bunlarda zaman alır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.